Менің сүйікті жануарым » Алға шағын орталықты орта мектебі
Қабылдау бөлімі :
+7(72643)5-08-96
Есепші бөлімі:
+7(72643)5-08-96
Нашар көрушілер
нұсқасы
29
ноябрь
2018

Менің сүйікті жануарым

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
3В-бөлім: Менің отбасым және достарым Мектеп: Алға шағын орталықты орта мектебі
Күні: 23.11.2018 Мұғалімнің аты-жөні: Жанкоразова Б.И.
Сынып: 1 Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақ тақырыбы Менің сүйікті жануарым
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) 1.2.1.1
Қоршаған ортадағы белгілі бір визуалды элементтерді қарапайым тәсілдермен бейнелеу

Сабақ мақсаттары -қарапайым көлемді пішіндер жасау
Жетістік критерийлері -қарапайым көлемді пішіндерді жасайды;
-өзінің жануары туралы айтып бере алады;
Тілдік мақсаттар
Талқылауға арналған сұрақтар:
Мүсін өнері дегеніміз не?
Мүсін қандай материалдардан жасалады?
Мектепте ең қолайлысы не?
Мүсіннің түрлері?
Құндылықтарды дарыту

Құндылықтарды дарыту өзінің сүйікті жануарын сомдап ол жайында айтуда іске асады.
Пәнаралық байланыстар Дүниетану,
Бастапқы білім
Менің досымның келбеті
Сабақ барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдері Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Ресурстар
Сабақтың басы
Сабақ басында:
1. Сыныпты топқа бөлу. «Қарындаш», «Қылқалам», «Қағаздар» 3 топқа бөлінеді.




2.Оқушылардың сабаққа деген қызығушылығын ояту мақсатында психологиялық дайындық.
«Жүректен — жүрекке» шеңбері бұл жерде әр топ бір- біріне тілек айтады.

3.Үй тапсырмасы: Сұрақ – жауап арқылы үй тапсырмасын қорытындылаймыз.
1. Адам бейнесі бейнеленген сурет қалай аталады? Портрет
2. Портрет дегеніміз не? Бейнелеу өнерінің жанры
3. Портреттің түрлерін ата? Автопортрет, Топтық, жұптық.
4. Адам басының формасы неге ұқсайды? Жұмыртқаға
5. Бас мүшелерін атаңдар? Көз, құлақ, мұрын, ерін.
Бағалау: жауап берген оқушы смайликтермен жеке бағаланады.

https://www.youtube.com/watch?v=hupQHxKA5Eo

Сабақтың ортасы
4.Мозайка әдісі бойынша жануарлар бейнесін қағаз қиындыларынан құрастыру.
Оқушылармен сабақ мақсаты мен тақырыбын анықтап алғаннан кейін оларға таныстырылым көрсетеміз, осы арқылы балаларға бейнелеу өнерінің тағы бір (мүсін) түрін таныстырамыз.
Видеоролик: Білім Ленд «Мүсін өнері»
Балалармен бірлесіп практикалық жұмысқа қатысты критерилер құрастырамыз, мысалы;
1 ұқыптылық;
2 ұқсату;
Одан кейін балаларға ермексаздан мүсіншенің жасалу кезеңдері көрсетілген карточкалар таратылады, осы карточкаға қарап отырып әр оқушы жануарларын жасауға кіріседі.


Сабақ соңында оқушылар өздері құрастырған критерилер бойынша өз жұмыстарын смайликтер арқылы бағалайды. http://drunkguest.com/glaza-zhivotnyx-krupnym-planom/
карточкалар,
ермексаз, тақташа, стектер,
Сабақтың соңы Сабақ соңында кері байланыс аламын:






Саралау –оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы


Саралау іріктелген тапсырмалар, нақты бір оқушыдан күтілетін нәтижелер, оқушыға дербес қолдау көрсету, оқу материалдары мен ресурстарын оқушылардың жеке қабілеттерін есепке ала отырып оқушыларға қажетінше қолдау көрсетемін
Менің сүйікті жануарым
Менің сүйікті жануарым
Менің сүйікті жануарым
Менің сүйікті жануарым